• Wed. Dec 1st, 2021

AL2

…është media jote

ShowBiz

  • Home
  • Eva Murati dhe Lei Kraja, “sfidë” Champions-i në ekran (FOTO)

Eva Murati dhe Lei Kraja, “sfidë” Champions-i në ekran (FOTO)

Këtë mesjavë ka startuar faza e grupeve të edicionit 2021-2022 për kompeticionin më prestigjioz të futbollit europian për klube, siç është Liga e Kampioneve. Por përveç magjisë që dhuron Champions-i,…

Ilda Bejleri rikthehet në ekran, por jo aty ku po mendonim ne! (FOTO)

Ilda Bejlerin jemi mësuar që ta shohim në rolin e moderatores së sportit. Duket se këtë sezon, ajo nuk ka zgjedhur këtë fushë pasi është bërë pjesë e “ABC News”…

Lei Kraja ikën nga EuroNews! ja ku do e shohim moderatoren bukuroshe tani (FOTO)

Lei Kraja u largua disa muaj më parë nga “Digitalb”, vendi në të cilin nisi karrierën televizive dhe kjo lëvizje i habiti të gjithë. Ajo nisi një rrugëtim të ri…

Ilda Bejleri në versionin…Cristiano Ronaldo! (FOTO)

Ilda Bejleri e ka bërë gjithmonë publike dashurinë që ka për sportin edhe pse prej kohësh është larguar nga ekrani. Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjékësit e saj në…

Lojtari afrikan i Laçit kapet mat me ish-konkurrenten e PërPuthen (FOTO)

Lindita Bimi, 42-vjecarja, ish-konkurrente e programit më të ndjékur të vitit “Për’Puthen” shihet nën shoqërinë e futbollistit afrikan të Laçit, Saliu Guindo. Kujtojmë se Lindita doli nga programi ‘single’,pasi nuk…

Si qan Cristiano Ronaldo? Na e tregon Arbori i Bora Zemanit me reagimin epik (Video)

Bora Zemani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar, e cila përveç jetës së saj profesioale, na ëmbëlson edhe me pamje nga familja e saj.…

Kida nis romancën me yllin e futbollit kosovar? (FOTO)

Lart e poshtë po përflitet se këngëtarja e njohur Kida ka nisur një lidhje dashurie me futbollistin shqiptar Valon Berisha. Shkak u bënë disa postime në rrjete sociale të shoqëruara…

Gaboi me Beartin, Tea flet për herë të parë, merr një vendim për të dashurin e ri! (FOTO)

Nuk do të bëjë gabimin e njëjtë si me Beartin, Tea flet për të dashurin e ri Tea Trifoni është në lidhje të re dashurie. Ishte vet ish-konkurrentja që e…

Antonela e ‘PërPuthen’ zë ngusht Manushin ‘LIVE’ në emision: Përse je i lagur sonte? (VIDEO)

Top Arena është emisioni sportiv i dedikuar totalisht Kampionatit Europian 2020. Përgjatë një muaji ky program do të jetë shoqëruesi juaj në këtë maratonë sportive të futbollit europian. Të ftuar…

Antonela i drejtohet Andi Lilës: Je idhulli im…

Në këndin e Antonelës, nuk shpëtoi as futbollisti i njohur i kombëtares sonë, Andi Lila. Nuk vonon shumë dhe Antonela menjëherë fillon thumbin ndaj Lilës. “Te mbaj mend që kur…