• Wed. Dec 1st, 2021

AL2

…është media jote

Bota

  • Home
  • Futbollistja bën veprimin ekstrém, paguan njerëz për të dhùnuar…(FOTO)

Futbollistja bën veprimin ekstrém, paguan njerëz për të dhùnuar…(FOTO)

Një situatë kaotike është krijuar te skuadra e vajzave të Paris Saint-Germain. Futbollistja Aminata Diallo është arréstuar këtë të mërkurë nga Polícia Rajonale e Versajës në kuadër të hetímeve për…

Qeveria italiane merr vendimin e rëndësishëm, nga kjo fundjavë tifozeria në stadiume do të jetë…

Nga kjo fundjavë stadiumet italiane do të mund të presin edhe më shumë tifozë mes tyre. Me vendimin e marrë dje nga qeveria italiane, kapaciteti do të rritet nga 50…

U bràktis në jetímore, medalistja e arit me gjýmtýrët e préra rrémben miliona zemra me buzëqeshjen e saj

Medalja e artë që Jessica Long çoi në SHBA nga lojërat Olimpike Tokyo 2020 është mes dhjetëra të tjera që ajo ka fituar. Jessica përfaqësoi vendin e saj si një…

Cristiano Ronaldo surprizon: Goli më i bukur në karrierë? Ndaj Juves! Ndeshja e preferuar? Ndaj Juves!

Përveç marrëveshjeve tashmë thelbësore me kompani të llojeve të ndryshme, Cristiano Ronaldo kohët e fundit shtoi atë me LiveScore. Për këtë rast, ai u pyet se cilat janë ndeshjet dhe…

Futbollistët e Kombëtares në mbështetje të Partisë Demokratike, ja mesazhet speciale para zgjedhjeve (VIDEO)

“Shokë skuadre” edhe në bindjet politike. Pas Andi Lilës, i cili në rolin e Koordinatorit Kombtar të Sportit i Partisë Demokratike, fushatës elektorale që po mbahet në vendin tonë i…

Skandal në Beograd, Ronaldos i mohohet një gol mëse i rregullt (VIDEO)

Portugalisë nuk ka arritur të mbajë avantazhin e dy gola dhe ka barazuar në transfertë ndaj Serbisë me rezultat 2-2 në ndeshjen e Grupit A e vlefshme për kualifikueset e…

Një shkollë në Britani kërkon falje pasi mësuesi shfaq karikatura të Profetit Muhamed

Një shkollë në Britani ka kërkuar falje pas reagimeve të prindërve ndaj shfaqjes së karikaturave të Profetit Muhamed nga ana e një mësuesi gjatë orës mësimore, transmeton AnadoluAgency (AA). Një…