• Wed. Dec 1st, 2021

AL2

…është media jote

Lojtari i Kombëtares jep lajmin e madh, bëhet baba për herë të parë! (FOTO)

Byadmin

Oct 31, 2021

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Odise Roshi ka ndarë në rrjetet sociale një lajm shum të rëndësishëm.

Mesfushori ka ndarë me ndjékësit e tij një foto ku është bërë baba.

Në postimin e bërë duket këmba e fëmijës së porsa lindur me emrin Rois Roshi.

Bashkë me foton lojtari ka hedhur dhe një shkrim.

“Mirë se erdhe Rois! Të rritesh i shëndetshëm dhe i lumtur pranë familjes”, thuhej në postim.

30 vjeçari aktualisht luan me skuadrën e Buluspur në Turqi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *