• Wed. Dec 1st, 2021

AL2

…është media jote

Eva Murati dhe Lei Kraja, “sfidë” Champions-i në ekran (FOTO)

Byadmin

Sep 17, 2021

Këtë mesjavë ka startuar faza e grupeve të edicionit 2021-2022 për kompeticionin më prestigjioz të futbollit europian për klube, siç është Liga e Kampioneve.

Por përveç magjisë që dhuron Champions-i, nuk mungon as shkëlqimi i moderatoreve seksi në studiot televizive të futbollit.

Në Shqipëri, përveç dueleve në fushë, tashmë ka nisur edhe një “sfidë” mes bukurosheve të ekranit, me Eva Muratin që vijon të prezantojë në “Vizon Plus”, ndërsa “RTSH”-ja është kundërpërgjigjur me Lei Krajën…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *