• Mon. Nov 22nd, 2021

AL2

…është media jote

Babai i Mesit: Përgjegjësia e largimit? Zbulojeni tek Barcelona!

Byadmin

Aug 10, 2021

Lionel Mesi pritet të jetë një lojtar i PSG-së në orët në vazhdim, dhe kërë e ka pranuar dhe babai i tij që njëkohësisht është dhe agjenti i yllit argjentinas.

I pyetur nga mediat e pranishme në aeroportin e Barcelonës, babai i Mesit, Horge Mesi ka deklaruar se do të firmosë sot me PSG-në.

Gjithashtu dhe pyetjes nëse është Mesi i mërzitur që u largua kështu, ai tha se mjafton ta shohësh:

Jorge Messi: The agent father behind Leo's fortunes – The Athletic

“Po, sot Mesi do të firmosë me PSG-në.

Zbulojeni tek Barcelona se e kujt është përgjegjësia, shiheni sesi është.”, përfundoi Horge Mesi.

E ardhmja e yllit të futbollit po ndërlikohet me kalimin e ditëve. Për herë të parë gjatë karrierës, ai do provojë një ekip tjetër përveç Barcelonës.

Leo Messi 🔟 on Twitter: "Leo Messi with his father. #WeAreMessi… "

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *