• Thu. Dec 2nd, 2021

AL2

…është media jote

Eni imami i jep lamtumirën Vllaznisë mes lotëve…(VIDEO)

Byadmin

Jul 30, 2021

Eni Imami ishte një prej heronjve të Vllaznisë që e dërgoi skuadrën deri në turin e dytë të Conference League.

Pasi vendosi vulën e tij me Siroki Brijeg, dëshira e madhe për të vazhduar rrugën në Europë.

Por nga ana tjetër Imami kishte mbyllur marrëveshjen me Dinamon.

I jep lamtumirën shokëve të tij te Vllaznia, Eni Imami shpërthen në lot,  video prekëse kur takohet me… – FaxWeb

Nëse dikush kishte ndonjë pikëpyetje mbi performancën e këtij lojtari pasi kishte firmosur me një tjetër skuadër, përgjigjen e ka marrë që me Siroki Brijeg.

Si për të përmbyllur lidhjen e madhe që kishte me tifozët shkodran, video e fundit që po qarkullon nuk ka vend për më shumë koment.

Eni Imami ka takuar tifozët e Vllaznisë në ndeshjen e fundit me këtë ekip dhe është përlòtur, ndërsa lojtarë të tillë që lidhen me fanellën janë të rrallë në Shqipëri. Më poshtë gjeni edhe videon nga “Realiteti Post”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *