• Sat. Dec 4th, 2021

AL2

…është media jote

Shënoi ‘tripletë me ekipin e parë të Barcelonës, Rey manaj kërkohet nga Sassuolo!

Byadmin

Jul 23, 2021

Paraqitja fantastike në miqësoren ndaj Gimnastic ka bërë që drejtuesit e Barcelonës të rimendohen në lidhje me të ardhmen e Rey Manajt.

Sulmuesi shqiptar i cili shkëlqeu me një tregolësh me ekipin e parë të Barçës në miqësoren ndaj modestëve të Nastic, mund edhe të qëndrojë te blaugranat.

Manaj, exultant after his 'triplet': "I will make everyone sign the ball"

kjo gjithmonë nëse nga katalanasit largohen emra si Griezmann apo Braithëaite në këtë merkato dhe nëse kjo ndodh atëherë për Manajn do të kishte më shumë hapësira.

Megjithatë ofertat për sulmuesin e kombëtares shqiptare nuk mungojnë teksa përveç portugezëve të Famalicao.

Rey Manaj continues to fight against the tide

Në garë për të firmosur me sulmuesin lushnjar në formë huazimi është futur edhe Sassuolo.

Ky padyshim që do të ishte një opsion i mirë për të ardhmen e Manajt, por tashmë topi kalon te Barcelona që i duhet të vendosë.

May be an image of 1 person and outdoors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *