• Thu. Dec 2nd, 2021

AL2

…është media jote

Gurishta publikon dy foto epike me arbitrin gjatë ndeshjes Vllaznia-Siroki Brijeg (FOTO)

Byadmin

Jul 19, 2021

Kapiteni i Vllaznisë, Erdenis Gurishta, ka gjetur pak kohë në rrjetet sociale, për t’u argëtuar pas triumfit madhështor të arritur ndaj Shiroki Brijeg me rezultatin 3-0.

26-vjeçari ka postuar së fundmi disa “Story” pikante në rrjetin social “Instagram”, duke bërë një dialog virtual me gjyqtarin, para sfidës së zhvilluar ditën e enjte në “Loro Boriçi”.

“Kur arbitri të thotë që me rregullin e ri, 2-0 ndeshja shkon në shtesë dhe ndërkohë që t’i i thua që nuk do të ketë shtesë”.

https://www.photojoiner.net/image/XFOktAsb

Në foto Gurishta ka shpërndarë dy mimika të ndryshme të gjyqtarit. Kuptohet që e gjitha kjo është bërë në kuadrin e shakasë nga ana e kapitenit të Vllaznisë.

Vlen të theksohet se ndeshja e parë në Bosnje u mbyll me shifrat 3-1, teksa shkodranët përmbysën gjithçka në pjesën e dytë duke shënuar plot 3 herë.

https://www.photojoiner.net/image/Lwzw0Fz6

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *