• Wed. Dec 1st, 2021

AL2

…është media jote

Si qan Cristiano Ronaldo? Na e tregon Arbori i Bora Zemanit me reagimin epik (Video)

Byadmin

Jul 14, 2021

Bora Zemani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar, e cila përveç jetës së saj profesioale, na ëmbëlson edhe me pamje nga familja e saj.

Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen me një video të para 5 viteve në shfaqet i biri i saj, Arbori teksa imíton Cristiano Ronaldo-n.

Bora e pyet Arborin, i cili atëherë ishte shumë i vogël, se si qau Ronaldo pas finales dhe vogëlushi e imiton në mënyrën më të mirë yllin portugez të futbollit.

Kujtojmë se marrëdhënia e Borës dhe Donald Veshajt ka qenë një nga më të përfolurat në mediat rozë.

Lidhja e tyre, më pas ndarja, ribashkimi dhe pranimi i dashurisë publikisht dhe në fund shkëpùtja e marrédhénies së dashurisë i ka vendosur ata gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Donald Veshaj ka folur pas ndàrjes së bujshme nga Bora Zemani duke e injoruar tërësisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *