• Thu. Dec 2nd, 2021

AL2

…është media jote

Po ti kush tràpin je? Videoja e Verratit me tifozin italian bëhet vírale (VIDEO)

Byadmin

Jul 7, 2021

Ngrini dorën nëse nuk keni ëndërruar kurrë të përplaseni në një festë, ndoshta një nga ato shumë të njohura dhe të paarritshme në të njëjtën kohë.

Kënaqësia e të qenit në qendër të vëmendjes, shijimi i gjërave të ndaluara etj.

Një festë si ajo e improvizuar, në fushën e Wembley, e Azzurr-ëve pas penalltisë fituese të Jorginho dhe mbërritjes në finalen e Euro2020.

Image

Në rrjetet sociale është bërë vírale festimi i lojtarëve të Italisë pas sfídës, ku menjëherë pas vérshéllimés të kaltërit shpérthýen në festë.

Në momentin ku kjo fitore po i dedíkohej Leonardo Spinacolës, një tifoz futet në festimet e lojtarëve pas arritjes në finale të kombëtares “axurre”.

Epike ka qenë reagimi i Verratit në këtë moment ku i drejtohet tifozit “Po ti kush tràpin je?” Një moment që nuk i shpëtoi kamerave dhe menjëherë ka bërë xhiron e rrjetit.

Italia do të luajë finalen e madhe të EURO 2020, më 11 korrik në orën 21:00, një mes Anglisë ose Danimarkës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *