• Thu. Dec 2nd, 2021

AL2

…është media jote

Zyrtare: Partizani transferon ish-mbrojtësin e Vllaznisë (FOTO)

Byadmin

Jun 30, 2021

Lëvizje surprizë në merkato. Filip Gligorov është përforcimi i ri i Partizanit në merkato.

Ish-mbrojtësi i Vllaznisë, i është bashkuar “demave të kuq”, teksa ka qenë vetë klubi që nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare ka bërë me dije se 27-vjeçari ka nënshkruar sot një kontratë 2-vjeçare, duke u vënë menjëherë nën urdhrat e trajnerit Daja.

NJOFTIMI I KLUBIT: ZYRTARE FILIP GLIGOROV VISHET I KUQFK Partizani zyrtarizon arritjen e marrëveshjes me Filip Gligorov. Mbrojtësi 27 vjeçar nga Maqedonia e Veriut ka nënshkruar sot me të kuqtë një kontratë dy vjeçare dhe është vënë menjëherë nën urdhrat e trainerit Ilir Daja. Gligorov i cili së fundmi ishte pjesë e ekipit të Shkupit, më parë është aktivizuar në Sllovaki, Bosnjë Hercegovina, Rumani si dhe në kampionatin tonë me Vllazninë.

May be an image of 1 person and text

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *