• Thu. Dec 2nd, 2021

AL2

…është media jote

Mirëmëngjesi nga Velipoja! Rama bën gafën e madhe por pendohet shpejt! (FOTO)

Byadmin

Jun 27, 2021

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur mëngjesin e sotëm me pamje nga bregdeti i Velipojës, ku vetëm pak orë më parë ndodhi një ngjàrje e réndë krímínale me 4 të vrarë dhe 2 të plàgosur.

Por me sa duket kryeministri ka zgjedhur të tërhéqë vëmendjen për bregdetin e Velipojës pa përmendur aspak masàkrën që ndodhi pas mesnate.

foto galeri

“MIRËMËNGJES 😊 nga Velipoja e dashur😍”, shkruan Rama përbri fotos. Nuk kanë munguar dhjetëra komente që i kanë kujtuar kryeministrit se çfarë ka ndodhur duke e pyetur madje nëse e ka seriozisht me këtë postim.

foto galeri
foto galeri

Pak minuta më pas kryeministri ka fshírë postimin për Velipojën dhe ka publikuar një video nga investimi në Shërbimin e Ri të Kardíokírurgjísë në spítalin Universitar “Shefqet Ndroqi”, me të cilën ka uruar një të dielë të mbarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *