• Sat. Dec 4th, 2021

AL2

…është media jote

Te Italia ka kohë për humor! Insigne tremb keq Immobilen (VIDEO)

Byadmin

Jun 25, 2021

Mbrëmjen e nesërme, Italia do të ndeshet me Austrinë për raundin e 1/8-ve të Europianit.

“Azurrët” ndodhen të grumbulluar në Londër pasi sfida do të luhet në stadiumin mitik “Uembli”.

Brenda skuadrës, lojtarët gjejnë kohë për të bërë dhe shaka ku protagonist këtë herë janë bërë dy sulmuesit e skuadrës Çiro Imobile dhe Lorecno Insinje.

Italy's Immobile/Insigne double act: made in Pescara | UEFA EURO 2020 |  UEFA.com

Ky i fundit i ka bërë një lojë sulmuesit të Lacios duke e pritur tek dera për ta trembur. Ininje ja doli më së miri pasi Imobile u tremb shumë duke shpërthyer të qeshurat më pas.

Një moment relaksi ky për futbollistët e Italisë të cilët pas rezultateve pozitive janë vënë nën presionin e pritshmërive të mëdha

Gjërat nuk kanë shkuar dhe aq mirë, teksa edhe shtatëshkurtëri Insigne është trembur nga ajo që ka bërë vetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *