• Thu. Dec 2nd, 2021

AL2

…është media jote

Ministri kapet mat duke puthur ndihmësen, pritet të shkarkohe! (FOTO)

Byadmin

Jun 25, 2021

Ministri i Shëndetësisë në Angli, Matt Hancock u kap mat duke puthur ndihmësen e tij. Sipas Daily Mail, tani posti i tij është në rrezik, pasi akuzohet për një aferë brenda ambienteve të punës.

Kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin kur ai shkëmben puthje të nxehta në korridorin e zyrës së tij me ndihmësen Gina Coladangelo.

42-vjeçari njihet prej kohësh me 43-vjeçaren milionere, pasi kanë studiuar së bashku në Oksford.

Matt Hancock 'caught having affair with married aide as CCTV shows steamy  kiss' | Metro News

Të dy janë të martuar. Hancock është i martuar prej 15 vitesh me bashkëshorten Martha dhe kanë tre fëmijë. Edhe ndihmësja e tij është nënë e martuar me tre fëmijë.

Sipas gazetës ‘The Sun’, prej kohësh përflitej se mes tyre kishte një aferë, derisa vjen momenti i publikimit të këtyre pamjeve. Hancock kontrolloi mirë korridorin, përpara se të jepte atë puthje pasiononte.

Askush nga palët nuk e ka komentuar këtë ngjarje.

Picture emerges of Matt Hancock allegedly kissing his aide - but minister  says "I'm sure rules were followed" - Manchester Evening News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *