• Thu. Dec 2nd, 2021

AL2

…është media jote

Merkato e Superiores/ Njihuni me të gjitha lëvizjet e ekipeve deri më tani (FOTO)

Byadmin

Jun 25, 2021

Me afrimin e sezonit të ri, klubet kanë filluar të lëvizin për të afruar ato elementë që i mungojnë. Klubet që marrin pjesë në Kupat e Europës kanë kërkuar dhe marrë më shumë lojtarë duke parë ndeshjet e shumta për këtë sezon.

Vlen të theksohet se Tirana ka filluar të lëvizë me blerjen e Vesel Limajt, një lojtar që ka bërë mirë tek Kukësi duke goditur në merkato.

pjimage (1)

E njëjta gjë vlen edhe për Partizanin ku ka arritur të fitojë shërbimet e Herald Markut, mesfushorit që spikati me Vllazninë sezonin e kaluar.

Dinamo po fillon të ringrihet duke blerë Patrik Bardhin. “Panorama Sport”, ju sjell më poshtë të gjitha lëvizjet që janë bërë deri tani:

p
l
s
e

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *