• Thu. Dec 2nd, 2021

AL2

…është media jote

Gaboi me Beartin, Tea flet për herë të parë, merr një vendim për të dashurin e ri! (FOTO)

Byadmin

Jun 23, 2021

Nuk do të bëjë gabimin e njëjtë si me Beartin, Tea flet për të dashurin e ri

Tea Trifoni është në lidhje të re dashurie.

Ishte vet ish-konkurrentja që e bëri të ditur lajmin përmes një paraqitje televizive se tashmë nuk është vetëm dhe se ka filluar një lidhje të re dashurie.

Por ndryshe nga lidhja e saj me Beartin ajo ka vendosur që të dashurin ta mbajë të fshehur nga ndjekësit dhe mediat rozë.

Në një bisedë me fansat e saj ajo është pyetur : “A nuk do ta besh publik te dashurin?, kurse ish-konkurrentja pa hezituar i thotë “Jo, jo, kurrë më”.

Ky vendim vjen pa dyshim pas bujës së madhe që bëri lidhja e pastaj ndarja e saj me Beartin, të cilët edhe pse të ndarë prej kohësh, vazhdojnë të jenë shumë të përfolur sa i përket raportit të tyre./afterparty.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *