• Thu. Dec 2nd, 2021

AL2

…është media jote

Përfundon takimi mes Vllaznisë dhe telushit, ja çfarë u vendos (FOTO)

Byadmin

Jun 22, 2021

Drejtuesit e Vllaznisë janë në kërkim të lojtarëve cilësorë për të forcuar ekipin. Një prej tyre është edhe mesfushori Bruno Telushi.

Drejtuesit teknikë të klubit kanë diskutuar me vlonjatin për ta bërë pjesë të kuqebluve.

Pas rinovimit me Jonuzin, afrim i Telushit do ta rriste edhe më shumë cilësinë në mesfushën shkodrane.

May be an image of one or more people

Mirëpo, dje në mbrëmje palët u takuan sërish dhe nuk arritën të gjenin gjuhën e përbashkët.

“Panorama Sport” mëson se kërkesat e vlonjatit kanë qenë më të larta nga sa mendonin drejtuesit kuqeblu. Transferimi në Shkodër nuk do të kryhet.

Sipas asaj që bëhet me dije thuhet se lojtari ka qenë dakort që të luaj për Vllazninë po ka qenë gruaja e tij ajo që nuk ka rënë dakort.

Bruno Telushi drejt rinovimit të plotë me Partizanin - Sportzona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *