• Sat. Dec 4th, 2021

AL2

…është media jote

Ja lojtarët që príten të largohen nga Bylisi…

Byadmin

Jun 10, 2021

Ekipi i Bylisit duket se po kalon momente të véshtira si skuadër.
Me rëníen në Kategorinë e Parë duket se kanë filluar dhe largimet e para.
Pas trajnerit Dovedan, të njëjtën gjë kanë bërë dhe futbollistët titullarë Ndreca, Ymeralilaj dhe Mehmetllari.

Shkëlqimi dhe rënia e Bylisit, pandemia fundos ekipin ballshiot. Akuza dhe  largime pa fund nga skuadra


Largime të tjera priten në ekipit ballshiot sepse lojtarët më të mirë nuk pretendojnë të luajnë një kategori më poshtë.
Bylisi është duke studiuar dhe ofertat serioze që mund të vijnë për lojtarët Hadroji, Antoni, Stojanoviç dhe Qirko.
Në Ballsh ende nuk ka asnjë lëvizje sa i takon pankinës dhe afrimeve të reja.

17-vjeçari i Bylisit bën hapin e madh në karrierë, grumbullohet nga  Shpresat U-21 – VIP Sport


Me nisjen e përgatitjeve për sezonin e ri, pritet që të ketë të tjera lëvizje në merkato ku ekipi të bëhet gati për sezonin e ri që do luajë në Kategorinë e Parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *