• Wed. Dec 1st, 2021

AL2

…është media jote

Mësohet se kur do nisë Vllaznia pregatitjet për Konferencë Ligën

Byadmin

Jun 9, 2021

Vllaznia e Shkodrës është një nga katër klubet shqiptare që do të marrë pjesë në kompeticionet europiane këtë verë.

Ajo fitoi kupën e Shqipërisë dhe doli nënkampione e Supërligës duke e humbur kampionatin vetëm me golavarazh.

Analiza e Kategorisë Superiore / Vllaznia kampione e pikëve në kohën shtesë  - FSHF

Laçi dhe Partizani i kanë nisur pregatitjet me 7 qershor ndërsa kampionia, Teuta pritet të grumbullohet nesër.

Vllaznia mendohet të startojë pregatitjet për turin e parë të Konferencë Ligës me datë 14 qershor.

Shpresojmë në një ecuri pozitive dhe dinjitoze të ekipeve tona në kompeticionet europiane.

Vllaznia harron humbjen në kryeqytet, ndaj Teutës fitorja është detyrim –  SuperSport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *