• Wed. Dec 1st, 2021

AL2

…është media jote

ZYRTARE: Egnatia fimos me sulmuesin e…(FOTO)

Byadmin

Jun 7, 2021

Egnatia bën afrimin e parë në merkato. “Panorama Sport” mëson se sulmuesi i cili shkëlqeu me Bylisin në sezonin e fundit në Superiore, Antoni Beji, është transferimi i parë për rrogozhinasit.

Futbollisti nigerian ka qenë pjesë e Egnatias edhe në të kaluar, teksa kaloi te Bylisi në vitin 2019, ku qëndroi për dy sezone.

Së fundmi drejtuesit e dy klubeve kanë arritur  marrëveshjen dhe 22-vjeçari do të jetë pjesë e Egantias në Superiore për sezonin e ardhshëm.

Në sezonin që lamë pas, Antoni Beji u aktivizua në 34 ndeshje me Bylisin, ku arriti të shënojë 10 gola.

I am working hard to grab the attention of big European clubs” – Anthony  Beji | Freekick Naija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *