• Thu. Dec 2nd, 2021

AL2

…është media jote

Shembull për tu ndjekur! Vllaznia nderon Skënderbeun…

Byadmin

Jun 1, 2021

Kupa është e Vllaznisë! Shkodra feston sot sepse skuadra e saj fitoi një trofe të rëndësishëm! Të merituar!

Të duartrokitur nga e gjithë Shqipëria! Kuqeblutë e drejtuar nga Brdariç mundën në finale Skënderbeun me rezultatin 1-0 në “Air Albania” dhe çoi në delir tifozët e Vllaznisë që ishin në stadium, por edhe mijëra të tjerë që e kanë ndjekur nga TV.

Vllaznia fiton Kupën e Shqipërisë - ATSH -

Leksion qytetarie, Vllaznia bën tunel parakalimi për Skënderbeun pasi e mundi në finalen e Kupës së Shqipërisë, me rezultatin 1-0 falë golit të shënuar nga braziliani Da Silva.

Një gjest i rrallë që nuk jemi mësuar ta shikojmë shpesh në ndeshjet e futbollit shqiptar, sidomos kur bëhet fjalë për një finale.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni videon e momentit kur futbollistët e Vllaznsië bëjnë tunel parakalimi për Skënderbeun:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *