• Wed. Dec 1st, 2021

AL2

…është media jote

Partizanit i ikën ylli i ekipt (FOTO)

Byadmin

May 24, 2021

Mbrojtësi i Partizanit, Eneo Bitri, ishte një ndër më të mirët në fushën e lojës këtë sezon për Partizanin e Ilir Dajës.

Ky me shumë gjasa do të jetë sezoni i fundit i Eneo Bitrit me fanellën e “Demave të Kuq”.

“Panorama Sport” mëson se mbrojtësi i Partizanit është në bisedime të avancuara me klubin bjellorus, të Dinamo Bresit, por për momentin, është i fokusuaë  te ndeshja e fundit e sezonit.

Gjithashtu, Bitri ka ofertë edhe nga Turqia. Pas ndeshjes me Bylisin, futbollisti beratas do të shqyrtojë të dyja ofertat dhe në fund do të vendosë.

Gjithashtu, gazeta ka mësuar se firma me Brestin nuk është larg, pasi palët kanë besim për një bashkepunim në sezonin e ri.

Më parë beratasi është aktivizuar me Tomorin në Kategorinë e Parë dhe ka rënë në sy me paraqitjet e tij të mira.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *