• Sat. Nov 27th, 2021

AL2

…është media jote

Aleksandër Gjoka arréstohet nga polícia!

Byadmin

May 22, 2021

Këngëtari i njohur shqiptar, Aleksandër Gjoka, ka hàsur në telashe mbrëmjen e kaluar.

Ai është arréstuar nga polícia shqiptare, pasi po drejtonte makinën në gjéndje të déhur dhe si pàsojë, është përfshírë në një aksídent rrugor në orët e para të mëngjesit në zonën e Farkës.

Lajmin e bëri të ditur “BalkanWeb” dhe sipas tyre Gjoka ndodhet i shtrùar te spítali i Tràumës, për shkàk të plàgëve të marra në aksídent.

Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, arrestohet këngëtari Aleksandër Gjoka  - Tv Klan

Kjo nuk është hera e parë që këngëtari shuë i dashur për publikun arréstohet.

Herën e parë ai u arréstua më 23 dhjetor të vitit 2019 në zonën e Parlamentit, pasi njësoj si këtë herë, drejtonte mjetin në gjendje të dehur.

“Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arréstimin në flàgràncë të shtetasve: R. P., A. Sh., B. M., E. Z., dhe A. Gj., pasi u kàpën duke drejtuar mjetet përkatëse në gjéndje të déhur.”, -thuhet në njoftimin e shkurtër të polícisë.

E FUNDIT/ Arrestohet këngëtari Aleksandër Gjoka – Albeu.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *