• Sat. Dec 4th, 2021

AL2

…është media jote

Cikalleshi dhe Bes Kallaku ia nisin ‘shérrit’ në lokal, arsyeja do ju habisë! (VIDEO)

Byadmin

May 19, 2021

Sulmuesi i Kombëtares, Sokol Cikalleshi është bërë protagonist i një video humoristike me aktorin e famshëm Bes Kallaku.

30 vjeçari ka postuar në llogarinë e tij “Instagram” një video ku sëbashku me Bes Kallakun janë munduar të sjellin në formën e humorit një fenomen të përhapur në shoqërinë tonë, fenomenin e pagesës së faturës.

Besi dhe Sokoli kanë kaluar disa ditë pushimesh me familjet respektive dhe Xhensila Myrtezaj nuk ka nguruar të postojë në instastory një video ku dy miqtë zihen se kush do ta paguajë faturen në restorant.

“Ai momenti i shqiptarëve se kush paguan”- shkruan këngëtarja e njohur, bashkëshortja e Bes Kallakut. Madje në video ajo degjohet të thotë:” “Obobo, o Besii…o Besiii…o zot i madh! Nata e satë është që këta zihen?”.-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *