• Thu. Dec 2nd, 2021

AL2

…është media jote

Drejtuesit e Vllaznisë premio marramendëse ekipit nëse fitojnë ndaj Tiranës

Byadmin

Apr 28, 2021

Fitorja e mundshme e Vllaznisë sot në kryeqytet ndaj Tiranës pritet të shpërblehet me premion më të madhe që drejtuesit kanë vendosur këtë sezon.

“Panorama Sport” mëson nga burime në klubin shkodran se sponsori Alban Xhaferi, bashkë me drejtuesit e klubit dhe biznesmenë që mbështesin Vllazninë, mund të shpërblejnë ekipin me 20 mijë euro nëse mposht Tiranën.

Gjithsesi, kjo shifër nuk është ende zyrtare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *