• Sun. Dec 5th, 2021

AL2

…është media jote

Cikalleshi në superformë! Sulmuesi kombëtares protagonist në golin e ekipit të tij por…(VIDEO)

Byadmin

Apr 4, 2021

Sokol Cikalleshi ka dhuruar një super asist sot në ndeshjen ku Koniaspori i tij po fiton në shifrat 1-2 ndaj Erzurumit në transfertë, e vlefshme për Superligën e Turqisë.

Sulmuesi kavajas ka dhuruar një super asist gjatë golit të parë në minutën e 9′ me autor Millosheviç.

Image

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare depërtoi mjaft bukur në krahun e majtë dhe i dha një pasim perfekt pranë zonës për Millosheviç i cili realizoi golin e 0-1.

Vlen të theksohet se Cikalleshi ka humbur edhe një penalli në minutën e 26′, duke shpërdoruar shansin e dyfishimit të rezultatit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *