• Wed. Dec 1st, 2021

AL2

…është media jote

Mario Mitaj debuton me Kombëtaren: Çfarë krenarie!

Byadmin

Apr 1, 2021

Pas debutimit të tij me fanellën e Kombëtares shqiptare, lojtari i AEK-ut Mario Mitaj ka reaguar nëpërmjet një postimi në profilin e tij në rrjetin social “Instagram” ku ka shprehur të gjithë kënaqësinë e tij që është aktivizuar me Kombëtaren e madhe:

Dje me datën 31-3-2021 u realizua ënderra ime më e madhe në lidhje me deshirën dhe ëndrrën qe kisha bërë për karrierën time futbollistike duke debutuar me kombëtaren e madhe A shqipetare ❤️🇦🇱. Së pari dua të falenderoj Zotin dhe prindërit e mi që më kanë mbështetur vazhdimisht pa u lodhur.

Njëkohesisht një falenderim të madh e të perzemërt e kam për trajnerin dhe të gjithë stafin e kombëtares që më besuan dhe me dhanë këtë mundësi dhe së fundmi dua të falenderoj të gjithë njerëzit e mi kudo që ndodhen dhe të gjithë tifozat kuq e zi 🙏🏼❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *