• Sat. Dec 4th, 2021

AL2

…është media jote

Mbrojtësi merr ftesë nga kombëtarja, kjo është festa e tij e çmendur (VIDEO)

Byadmin

Mar 31, 2021

Emocionet e ftesës nga kombëtarja janë të mëdha, teksa këtë e kemi dëgjuar ta thonë shpesh lojtarë të ndryshëm.

Aq i madh ishte gëzimi dhe emocioni te mbrojtësi, Alpaslan Ozturk, ku mori ftesë nga Turqia, sa ai nuk mund ta kontrollonte dot veten.

27-vjeçari, i cili aktivizohet me skuadrën turke të Goztepe, mori për herë të parë në karrierë ftesë nga kombëtarja e Turqisë për ndeshjen me Letoninë dhe fluturoi nga gëzimi.

Gjatë kohës kur lojtari merr telefonatën, ku i thuhet për ftesë nga Turqia, ai kapet nga kamerat, teksa në atë moment kërcen nga gëzimi i madh.

Për më shumë shikoni pamjet e mëposhtme:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *