• Thu. Dec 2nd, 2021

AL2

…është media jote

Marash Kumbulla: Andorra skuadër agresive, golin e ruajta!

Byadmin

Mar 26, 2021

Marash Kumbulla ishte një nga pak kuqezinjtë që folën për Supersport pas ndeshjes ndaj Andorrës, me mbrojtësin e Romës që vlerësoi paraqitjen e kombëtares pavarsisht suksesit minimal.

“Besoj se duhet që të jemi më mirë para portës dhe të përmirësohemi teknikisht, mendoj se kjo mund të përmirësohet, me stërvitje e ndeshje”.

“Kam pasur mundësi për të shënuar, por besoj se kishim pak fat para portës, në ato raste disa herë i bën gol, por nuk e bëmë në këtë ndeshje, unë them më mirë të mos i shënoj golat këtu, por në tjetër ndeshje se na duhen”, – tha pas ndeshjes së fituar me Andorrën, Marash Kumbulla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *